Kurumsal

Bütün, Onu Oluşturan Parçaların Toplamından Daha Büyüktür

IŞIK Teknoloji olarak, bütünün, onu oluşturan parçaların toplamından daha büyük olduğuna inanıyoruz. Ve her müşterinin sektörümüzün en geniş kapsamlı hizmet ve çözüm yelpazesini sağlamak konusundaki bütünsel yaklaşımımızdan fayda sağlayacağına inanıyoruz. Bu yaklaşımımız sayesinde, mekanik tesisat ekipmanları ve endüstriyel proses ürünlerinin en büyük tedarikçi firmaları arasındaki yerimizi aldık.

Müşterilerimiz için bir tedarikçi olmanın çok ötesindeyiz; onların iş ve çözüm ortağıyız. Dünyadaki son teknolojileri takip ederek müşterilerimizin çeşitli sektörlerdeki projelerinin teknik, ekonomik ve çevresel ihtiyaçlarına alternatifli çözümler sunuyoruz.

0

Yıllık Tecrübe

0

Dünya Markası

0

Çeşit Ürün

Endüstri, ticari, kamu ve bina teknolojileri alanlarında, müşterilerimizin Türkiye ve yanı sıra Ortadoğu, Kuzey Asya, Avrupa ve Afrika’daki çok çeşitli projelerine mekanik tesisat ekipmanları ve endüstriyel proses ürünlerimiz ile kaliteli hizmet veriyoruz. Yirmi seneye dayanan tarihimiz, tecrübemiz ve konularında uzman deneyimli çalışanlarımız ile, portföyümüzde yer alan siz değerli müşterimizin, her büyüklükteki projesine, en doğru en kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Başarımızın sırrı, müşterilerimize doğru ürünü kaliteli hizmetle ve amatör ruhumuzla sunabilmemizdir. Her adımını bu anlayış ile atan firmamız bu sayede halen ilk günkü müşterileri ile birlikte yan yana yoluna devam etmekte ve çalışmış olduğumuz firmaların tavsiyeleri ile müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır. Bunun yanı sıra, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişmeleri takip ederek ürün yelpazemizi de sürekli geliştirmeye odaklanıyoruz.

Ürün Grubumuz

Her ürün grubumuzda, müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve en yenilikçi çözümleri sunabilmek için konusunda sektörün lideri olan en güçlü üreticiler ile iş ortağıyız. Müşterilerimizin beklediği, bizim de sözünü verdiğimiz budur.

  • POMPA, HİDROFOR VE ARMATÜRLERİ
  • SU ARITMA SİSTEMLERİ
  • BORU BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ
  • ÖLÇÜM SİSTEMLERİ
  • DİNAMİK BALANS VANALARI
  • PLAKALI ISI EŞANJÖRLERİ VE AKÜMÜLASYON TANKLARI
  • KAZAN OTOMASYON VE BUHAR AKIŞKAN KONTROL SİSTEMLERİ
  • YAĞ VE PETROL AYIRICILAR VE SÜZGEÇLER
Yönetim Kurulumuz

Alaattin Dağlı

Hakan Dülger

Murat Dağlı