Son Gelişmeler

IŞIK Teknoloji 20. Yılını Kutluyor!

Bu sene bizim gurur senemiz. 1997 senesinde bir marka ile başladığımız şirketimiz, iş ortaklarımızın da desteği ile zaman içerisinde sağladığı geniş ürün portföyü ve hizmet kalitesi ile endüstriyel tesis ve bina teknolojileri alanının güvenilir ve lider bir firması haline gelmiştir. Bizler, geçmişe gururla, geleceğe ise umutla bakıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin çok çeşitli projelerinin teknik, ekonomik ve çevresel ihtiyaçlarına alternatifli çözümler sunmaya ve sektörümüzde ileri teknolojinin adresi olmaya devam edeceğiz.

Skyland İstanbul

Bir Eroğlu projesi olan Skyland İstanbul; TT Arena Stadı’na yakın konumda karma konseptte bir proje. Otel, AVM, rezidans, ofis ve dükkanların yer alacağı Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul 46 bin metrekare arsa alanına sahip. Skyland’in ikinci etabında da mekanik tesisat ekipmanlarında Wilo-Işık Teknoloji tercih edilmiştir.

Acıbadem Altunizade

Acıbadem’in lokomotif hastanesine ürün porföyümüzde olan tüm markalarımızla hizmet verdik. Tasarım ve inşaatı Acıbadem Grubu tarafından yapılan 95.000 m2 kapalı alana, 17.000 m2 arazi alanına sahip olan ve  250 yatak kapasiteli tam donanımlı hastanenin ısıtma soğutma tesisatlarında Victaulic kaplinleri kullanarak hızlı imalat ve neredeyse sıfır işçilik hatası ile proje yönetiminde büyük kolaylık sağladık.